درباره مجموعه بیزینس یار

بیزنس یار در سال 1390 کار خود را با هدف ایجاد بستری مناسب برای دیجیتال مارکتینگ تخصصی، آغاز به فعالیت نمود. این مجموعه بیش از یک دهه در حوزه‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ از قبیل: تولید محتوا، مشاوره سئو، انجام پروژه‌های تخصصی سئو، سوشیال مارکتینگ، تبلیغات انبوه، خدمات بک لینک و رپورتاژ و خدمات GSA فعالیت حرفه ای و تخصصی دارد.
با تمرکز بر نیازهای متغییر بازار و تکیه بر تخصص تیم های حرفه‌ای پروژه های موفق فراوانی را به سرانجام رسانده ایم.
اگر نیاز به خدمات بیزینس یار برای ارتقا و رشد کسب و کار دیجیتال خود دارید با ما در ارتباط باشید.

معرفی خدمات

در ادامه به معرفی کوتاهی از فعالیت های تخصصی مجموعه بیزینس یار می پردازیم:

مشاوره و اجرای پروژه های سئو

برای کسب رتبه های بالاتر و دریافت بازدید و ورودی بیشتر به هر وب سایت، اصلی ترین کانال ورودی موتور های جستجو هستند. سئو یا “بهینه سازی وب سایت برای موتور‌های جستجو” یک فرآیند استراتژیک و پیچیده است که برای هر حوزه فعالیت متفاوت و با برنامه ریزی متفاوتی انجام می شود.
برای کسب نتیجه مناسب در سئو می توانید با تیم متخصص سئو بیزینس یار در ارتباط باشید و از خدمات مشاوره تخصصی و یا پروژه کامل سئو بهره بگیرید.

خدمات مشاوره سئو برای چه کسانی طراحی شده است؟

اگر شما با سئو آشنا هستید و تمام فعالیت ها را خودتان مدیریت و اجرا می کنید، احتمالا با مسئله نبود برنامه درست و عدم حصول نتیجه مناسب روبرو شده اید و گاهی گره هایی در روند کاری شما پیش خواهد آمد که با یک مشاوره از تیم متخصص بیزینس یار می توانید از آنها عبور کنید. ما در تیم سئو بیزینس یار آماده ارائه خدمات تخصصی به شما هستیم

خدمات بسته کامل سئو برای چه کسانی مناسب است؟

انجام کلیه اقدامات بهینه سازی وب سایت شما برای موتور های جستجو و کسب نتایج برتر در صفحات جستجو، به صورت کامل از مرحله برنامه‌ریزی تا کسب نتیجه دلخواه شما توسط تیم های حرفه ای انجام می شوند. ابتدا تیم های تحلیل و برنامه ریزی وب سایت و هدف های دلخواه شما بررسی می کنند، سپس پروژه شما به عنوان فعالیت های کوچکتر به تیم های تولید محتوا، بک لینک، رپورتاژ، فنی سایت، بهینه سازی و … ارجاع داده خواهند شد.
در تمام مسیر فرآیند پروژه سئو گزارشات کامل برای شما ارسال خواهد شد و در نهایت با کسب نتیجه دلخواه پروژه به اتمام می رسد. در طول بازه های زمانی مختلف تیم پشتیبانی با پایش نتایج وب سایت شما نتایج را برای شما ارسال و اگر نیاز به اقدامات جدیدی باشد اطلاعات کاملی برای شما ارسال می گردد.

خدمات بک لینک و رپورتاژ

ارائه خدمات دریافت بک لینک و رپورتاژ آگهی یکی دیگر از خدمات پر طرفدار و نتیجه بخش بیزینس یار است. در بیزینس یار با استفاده از شبکه وب سایت های تخصصی پزشکی، دندانپزشکی، تکنولوژی، سلامت و زیبایی، دکوراسیون و ساختمان، سبک زندگی، گردشگری و موضوعات عمومی معتبر بک لینک و رپورتاژ هایی منتشر می کنیم که تاثیرات مفید خود را در کوتاهترین زمان بر رتبه و آمار وب سایت شما خواهند گذاشت.

برای مشاهده وب سایت ها و بسته های ویژه بک لینک از این صفحه بازدید کنید: فروش بک لینک و رپورتاژ

برای دریافت لیست قیمت همکاری لطفا از طریق شماره تماس ها و یا تلگرام اقدام فرمایید

09182435298

[email protected]